hallinta | kirjaudu sisään | infoSuomiSvenskaEnglishрусский язык

Härmä Air Valmispiiput

Toimisto avoinna arkisin klo. 09.00-16.00

Tuotanto avoinna arkisin klo 06.00-14.30 

 

Tilaukset ja Tarjoukset: info@harmaair.com

 

Köykkärintie 418

62310 Voltti

Keskus : 06-4852900

Fax : 06-4849300

info@harmaair.com

Katso sijainti kartalla

 

Verkkolaskuosoite :  FI2131313001198001

OVT-tunnus:  003708930536

Operaattori:  Handelsbanken


Toimitusjohtaja

Mika Koivisto

040 3500823

mika.koivisto@harmaair.com

 


Markkinointipäällikkö

Jari Hautala

040 7229 263

jari.hautala@harmaair.com

 


Laskutus ja reskontra

Raija-Leena Räsänen

06 4852 932

raija-leena.rasanen@harmaair.com

 

Verkkolaskuosoite :  FI2131313001198001

OVT-tunnus:  003708930536

Operaattori:  Handelsbanken


Työnjohtaja

Jaakko Ojanperä

050 4210519

jaakko.ojanpera@harmaair.com

 

Harri Mattila (1.6.2017 alkaen)

Gsm. 050 3873912

harri.mattila@harmaair.com

 


Suunnittelu 

Rainer Riihikangas

Puh. 06 4852 926

rainer.riihikangas@harmaair.com


Härmä Air myyntiedustajat

Eteläsuomi

Olli Brunila

Puh. 040 5755 070

myynti@markkinointibrunila.fi


Itäsuomi

Jukka Karhunen

Puh. 050 5953 793

jukka.karhunen@harmaair.com


Länsi - ja Pohjois-Suomi

Jari Hautala

Puh. 040 7229263

jari.hautala@harmaair.com

 


Hallituksen puheenjohtaja

Jouni Hautala

0400165539

jouni.hautala@harmaair.com

 

 

 

 

 

 

Yhteystiedot Yhteystiedot